در انتظار صبح
گروه صبح روشن تماس با ما
  
اسامی برگزیدگان چهارمین جشنواره بین المللی در انتظار صبح
ارسال: سه شنبه - 4 مرداد 1390-12:26:11
بازدید: 1801

باسمه تعالی

نتایج داوری چهارمین جشنواره بین المللی در انتظار صبح به شرح ذیل اعلام شد ؛

در رشته طراحی پوستر ؛ آقایان استاد دکترکامران افشارمهاجر ، استاد امرالله فرهادی و استاد دامون خانجانزاده آثار هنرمندان ذیل را شایسته رتبه های اول تا سوم دانسته ؛
رتبه اول ؛ آقای یحیی حسینمردی از تهران
رتبه دوم ؛ خانم رضوان دره ریا از اهواز
رتبه سوم ؛ آقای مرتضی رحمتی از تهران
و آثار هنرمندان ذیل را شایسته تقدیر دانستند ؛
آقای احمد عزیزپور از ایلام / آقای حامد سعیدی از اراک / آقای سیداسماعیل دلیرصفت از گیلان / آقای سیدحسین جعفرنژاد از تهران / خانم فاطمه شاهی از سمنان

در رشته نمایشنامه نویسی کوتاه ؛ آقایان استاد چرمشیر ، استاد فرزاد معافی و استاد ایوب آقاخانی آثار هنرمندان ذیل را شایسته رتبه های اول تا سوم دانسته ؛
رتبه اول ؛ آقای سعید نیکورزم از تهران
رتبه دوم ؛ آقای مهدی صفاری نژاد از تهران
رتبه سوم ؛ به طور مشترک ؛ خانم حمیده پاک از تهران و خانم سودابه آذری از تهران
و آثار هنرمندان ذیل را شایسته تقدیر دانستند ؛
آقای عدالت فرزانه از اردبیل / آقای مرتضی اسدی مرام از کرمانشاه / آقای حسین قربانی / آقای قادر شهسواری از همدان / آقای هومن روح تافی از کرمانشاه

در رشته طراحی لوگوتایپ ؛ آقایان استاد دکتر کامران افشارمهاجر ، استاد امرالله فرهادی و استاد دامون خانجانزاده آثار هنرمندان ذیل را شایسته رتبه های اول تا سوم دانسته ؛
رتبه اول ؛ آقای حسن طالبی از خراسان رضوی
رتبه دوم ؛ خانم فرزانه آرین نژاد از تهران
رتبه سوم ؛ خانم زهرا صمدزاده از اردبیل
و آثار هنرمندان ذیل را شایسته تقدیر دانستند ؛
آقای رضا منجزی از تهران / آقای رضا وزیری از تهران / خانم فاطمه کوه بر از مازندران / آقای علی رضا بختیاری از تهران / آقای علی عمرانی از تهران

در رشته نقاشی ؛ آقایان استاد دکتر حبیب الله صادقی ، استاد دکتر بهنام کامرانی و استاد چلیپا آثار هنرمندان ذیل را شایسته رتبه های اول تا سوم دانسته ؛
نفر اول ؛ خانم سمانه دانش فهیم از تهران
نفر دوم ؛ آقای اکبر حیدری از تهران
نفر سوم ؛ خانم پروانه دلفانی از البرز
و آثار هنرمندان ذیل را شایسته تقدیر دانستند ؛
خانم اکرم محمودی از نیشابور / آقای رضا جماعتی از اردبیل / آقای عبدالواحد میرزازاده از کرمان / آقای علی رضا شکرنژاد از تبریز / خانم فریده اسماعیل نژاد از گیلان

در رشته معرق ؛ آقایان استاد سیدکمال میرطیبی ، استاد جعفر خواجه شیرانی و استاد محسن کاوه آثار هنرمندان ذیل را شایسته رتبه های اول تا سوم دانسته ؛
نفر اول ؛ خانم سهیلا سلامی از تهران
نفر دوم ؛ خانم طوبی قاسمی از تهران
نفر سوم ؛ خانم وجیهه سادات جلالی از تهران
و آثار هنرمندان ذیل را شایسته تقدیر دانستند ؛
آقای میلاد رجبعلی نژاد از تهران / آقای مسلم زارع از یزد / خانم ام البنین احمدیان از تهران / خانم فهیمه اکبری از تهران
كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است ـ طراحی و تولید: "خاکریز ایمان و اندیشه"