در انتظار صبح
گروه صبح روشن تماس با ما
ارسال به دوستان  چاپ
  دانشگاه سوره روز جمعه به استقبال 22 بهمن می‌رود


ارسال: جمعه - 22 بهمن 1389-00:30:36
موسسه آموزش عالی سوره به مناسبت فرار رسیدن یوم الله 22 بهمن، برنامه‌های متعددی از جمله برپایی چندین غرفه و عرضه لوح‌های فشرده فرهنگی تدارک دیده است.

امور فرهنگی و فوق برنامه موسسه آموزش عالی سوره با همکاری دانشجویان کانون های فرهنگی و هنری و نیز تشکل های دانشجویی این موسسه ، به منظور شرکت در یوم الله 22 بهمن و تجدید عهد با آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی و همچنین تجدید بیعت دوباره با مقام عظمای ولایت و با هدف خاطره انگیز نمودن یوم الله دهه فجر برای کودکان ، برنامه های متنوع فرهنگی و هنری را تدارک دیده است .

این برنامه ها که در قالب برپایی غرفه های ؛ لحظاتی با هنرمندان موسسه آموزش عالی سوره ، سفال و نقاشی برای کودکان 3 تا 11 سال ، گریم کودکان 3 تا 11 سال ، عکس یادگاری برای کودکان 3 تا 11 سال ، برنامه های قرآنی برای کودکان و نیز دل نوشته های راهپیمایان حاضر در یوم الله 22 بهمن ، اجرا می شود از ساعت 9 صبح روز جمعه 22بهمن ماه 1389 پذیرای علاقمندان خواهد بود .

علاقمندان جهت شرکت در برنامه های فرهنگی و هنری تدارک دیده شده از سوی موسسه اموزش عالی سوره برای یوم الله 22 بهمن می توانند به آدرس ؛ خیابان آزادی ، بین خوش و آذباجیان ، نبش کوچه کامیاران ، موسسه اموزش عالی سوره مراجعه نمایند .

   نظرات:
ارسال نظر
نام
متن پیام
خلاصه ای از کتاب آینده انقلاب اسلامی ایران شهید مطهری -1
خلاصه ای از کتاب آینده انقلاب اسلامی ایران شهید مطهری - 2
بني‌اسرائيل و بني‌اسماعيل
رفتارشناسي سياسي پيامبر اعظم(ص)
به توانایی های بچه ها خوب جهت داده نمی شود
تجلی مبانی کابالیسم در رمان پائولو کوئلیو
مبانی هنرهای تجسمی در اسلام
كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است ـ طراحی و تولید: "خاکریز ایمان و اندیشه"