در انتظار صبح
گروه صبح روشن تماس با ما
ارسال به دوستان  چاپ
  فراخوان بین المللی گزارش نویسی امتداد مظلومیت منتشر شد


ارسال: دو شنبه - 5 اسفند 1392-21:06:56
تشکل دانشجویی صبح روشن برای گردآوری و ثبت گزارشات عینی و واقعی از مظلومیت عزاداران امام حسین(ع) نخستین فراخوان بین المللی گزارش نویسی امتداد مظلومیت را منتشر کرد.

 

 
نخستین فراخوان بین المللی گزارش نویسی امتداد مظلومیت با هدف گردآوری و ثبت گزارشهای عینی و دقیق ار مظلومیت عزاداران امام حسین(ع)، انتشار و عرضه این گزارشات در قالب مکتوب به زبان های مختلف، تلاش برای ایجاد دغدغه در میان عزاداران امام حسین (ع) برای مقابله با انحرافات و خرافات و تولید محتوا برای خلق آثار هنری توسط تشکل دانشجویی صبح روشن منتشر شد.
 
این فراخوان که با همکاری امورفرهنگی و فوق برنامه دانشگاه سوره منتشر شده است، 13 موضوع را برای ارسال گزارش مشخص کرده است. این موضوعات عبارتند از: چند لحظه پیش از حمله ی تکفیری ها به عزاداران امام حسین (ع)، تشییع شهدای حملات تکفیری ها به عزاداران امام حسین (ع)، مراسم عزاداری برای امام حسین (ع) در خفا، برگزاری اولین مراسم عزاداری برای امام حسین (ع) در خیابان های شهر، حسینیه ای که ساختیم و ویران کردند، اولین روز زندان من به جرم عزاداری برای امام حسین (ع)، سه ساله های شهید، آخرین ذکر برادر شهیدم، نماز ظهر عاشورایی که با هجوم مزدوران ناتمام ماند، پرچمی که در حمله مزدوران به عزاداران امام حسین (ع) جاماند، خشم دشمن از شنیدن ذکر یاحسین(ع)، خرافات بهترین وسیله دشمن برای حمله به شیعه و پیاده تا کربلا.
 
محدودیتی در تعداد آثار ارسالی برای این فراخوان وجود ندارد. همچنین در گزارشات نباید به هیچ یک از مذاهب اسلامی و یا ادیان توحیدی و اقلیت های قومی توهین شود. گزارشات به صندوق الکترونیکی emtedad@entezaresobh.ir ارسال شوند. مهلت ارسال اثر به این فراخوان همزمان با میلاد حضرت صاحب الامر (ع) در خرداد ماه 1393 است.
 
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66378946-021 تماس بگیرند. و یا از طریق پست الکترونیکی info@entezaresobh.ir تماس برقرار نمایند.
 
 
   نظرات:
ارسال نظر
نام
متن پیام
خلاصه ای از کتاب آینده انقلاب اسلامی ایران شهید مطهری -1
خلاصه ای از کتاب آینده انقلاب اسلامی ایران شهید مطهری - 2
بني‌اسرائيل و بني‌اسماعيل
رفتارشناسي سياسي پيامبر اعظم(ص)
به توانایی های بچه ها خوب جهت داده نمی شود
تجلی مبانی کابالیسم در رمان پائولو کوئلیو
مبانی هنرهای تجسمی در اسلام
كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است ـ طراحی و تولید: "خاکریز ایمان و اندیشه"