در انتظار صبح
گروه صبح روشن تماس با ما
ارسال به دوستان  چاپ
  جشن بزرگ ازدواج دانشجویی در دانشگاه سوره


ارسال: شنبه - 14 آبان 1390-11:23:32
بازدید: 1108
به مناسبت پیوند آسمانی دو زوج گرانقدر ، حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ؛ جشن بزرگ ازدواج 33 زوج دانشجو در دانشگاه سوره برپا شد.

امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه سوره با همکاری تشکل اسلامی صبح روشن و کانون هنر اسلامی سوره در روز شنبه 7 آبان 1390 مصادف با اول ذی حجه و سالروز پیوند آسمانی امام اول شیعیان امام علی (ع) و دخت مکرم نبی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) ؛ پیوند 33 زوج دانشجوی دانشگاه سوره را جشن گرفت.
این مراسم که با استقبال سایر دانشجویان نیز مواجه شد با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری بین المللی جناب آقای قصری زاده آغاز شد و پس از آن جناب دکتر محمد روشن ضمن خوش آمد گویی به میهمانان محترم این روز فرخنده را تبریک گفتند و برای زوج های دانشجو آرزوی خوشبختی و سعاتمندی در تمامی مراحل زندگی نمودند .
در ادامه سرکار خانم دکتر نیلچی زاده ضمن تبریک این روز عزیز نکاتی را پیرامون انتظارات زوجین از یکدیگر و روابط آنها بیان نمودند که با استقبال زوج ها و سایر دانشجویان حاضر در سالن مواجه شد.
ایشان انتخاب صحیح و آگاهانه قبل از ازدواج را که بر پایه عقل و احساس شکل گرفته باشد صحیح خواندند و افزودند همدلی ، همفکری و صمیمیت بین زوجین از ویژگی هایی است که باعث استواری زندگی می گردد.
پس از سخنرانی مراسم عقد به صورت نمادین توسط جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین علیئی انجام شد. در این مراسم یک زوج دانشجو که هر دوی آنها دانشجوی رشته معماری دانشگاه سوره بودند و همچنین کمترین مقدار مهریه را در بین سایر زوج های دانشجو داشتند به روی صحنه دعوت شدند و مراسم عقد نمادین اجرا شد .
اجرای موسیقی سنتی به سرپرستی جناب آقای مصدقی از دیگر بخش های برنامه بود .
اهدای جوایز به زوج های دانشجو به عنوان یادگاری (یک جلد کتاب قانون خانواده و سکه طلا) از دانشگاه سوره از دیگر برنامه ها بود.
در پایان مراسم با عکس یادگاری و اهدای هدیه (قرآن) به تمامی شرکت کنندگان در جشن و پذیرایی به اتمام رسید .

   نظرات:
ارسال نظر
نام
متن پیام
كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است ـ طراحی و تولید: "خاکریز ایمان و اندیشه"